Hakkımızda
XXXXX

Misyonumuz

Play tenis kulübü olarak misyonumuz, tenis ve sporu bir eğitim aracı olarak kullanıp çocuklarımıza, gençlerimize ve yetişkinlerimize spor alışkanlığı kazandırarak sporu yaşam biçimi haline getirmek, çağdaş ve sportif bireyler yetiştirirken etik değerlere bağlı, dünya ile bütünleşebilen bir çizgide yürümektir.

Vizyonumuz

Play tenis kulübü olarak vizyonumuz, Ulusal ve Uluslararası arenada şehrimizi ve ülkemizi temsil eden sporcular yetiştirmek, Bu organizasyonlara ev sahipliği yapmak, sosyal sorumluluk projelerinde aktif yer almak, Her yaştaki sporcularımızı Sosyal, fiziksel ve mental olarak hazır bulundurmak, Tenis branşında modernleşme ve bilimselik ilkelerini temel alan, ülke tenisine yetiştireceğimiz sporcu ve antrenörlerlerle seçkin bir tenis kulübü olma yolunda hizmet etmektir.
Play Tenis Kulübü Samsun ilinde 2017 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Klüp antrenörlerimizin kariyerlerindeki başarıları ve sayısız dereceleri ile sportif ciddiyetini kanıtlamış olan kulübümüz her yaş gurubunda sporcuya tenis sporunu sevdirmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.
Amisos Tenis Kulübü Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.