Kulüp Başkanımız
Değerli sporcular, saygı değer tenis severler
Play tenis kulübümüzü kurarken amacımız, ideallerimiz genel olarak bütün kulüplerle aynı olsa da uygulamada ve yöntemlerde sporcu kökenli bir yönetim olmanın farklılıklarını siz tenis ve spor sevenlere yansıtma amacımız her zaman önde olmuştur.
Ülkemizde şimdilik çok da büyük olmayan ancak her geçen gün büyüyen tenis camiasına bizlerde Samsun'umuzdan farklı bir bakış, anlayış ve en önemlisi sürekli büyüme ve hedeflerimize katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Mazisi küçük, tecrübeleri büyük kulübümüzün sizlerin katılımı ve varlığı ile önce şehrimize devamında ülke tenisine güzel bir renk getirecektir.

‘Her zaman geleceği değiştirmek istiyorsan, çocukları değiştirmelisin’ sözüne inan bir anlayışı benimseyen bir eğitimci oldum. Çocuklarımız, gençlerimiz ve bizler geç kalmadan, sporun toplumlar üzerindeki geliştirici, birleştirici, sağlık ve mutluluk verici sihrini keşfetmeliyiz.
Spor ‘HAYATTIR’

Play Tenis Kulübü
Yön. Kur. Başkanı
Mehmet Ali GÜVEN
Play Tenis Kulübü Samsun ilinde 2017 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Klüp antrenörlerimizin kariyerlerindeki başarıları ve sayısız dereceleri ile sportif ciddiyetini kanıtlamış olan kulübümüz her yaş gurubunda sporcuya tenis sporunu sevdirmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.
Amisos Tenis Kulübü Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.