Kursiyerlerimizin Görüşleri
Ahmet Pehlivan
Mimar
turkuaznet işini bilen bir ekibe sahip sitemizi istediğimiz biçimde ve öngörülen zamanda tamamlayarak işimizi sonlandırdı. İhtiyaç durumunda hızlı çözümler sunuyorlar.
Burak Karamanoglu
Medikal Pazarlama
Online yazılım için projemizi geliştirerek istediğimiz gibi tamamlandı. Tüm işimizi artık bu yazılımda yürütüyoruz. Her türlü ihtiyacımıza göre değişiklikler hızlı bir şekilde yapılıyor.
Fatma Tüfekçi
Şirket Yöneticisi
Kullanımı çok kolay olan haber sistemi ile bizi buluşturarak işlerimizi hızlandırdı. Rahatlıkla ulaşıp taleplerimizi iletebiliyoruz. Kaliteli iş için öneririm.
Uğur Haliloğlu
Gıda Mühendisi
Trukuaznet ile eticaret sistemimizi yenileyerek yeni bir sinerji başlattık. Sistemi geniş özellikleri ve makul fiyatı bizim için cazip geldi. Ayrıca her türlü sorunumuzla hızlı bir şekilde ilgileniliyor...
Play Tenis Kulübü Samsun ilinde 2017 yılında kurulmuş ve faaliyetlerine başlamıştır. Klüp antrenörlerimizin kariyerlerindeki başarıları ve sayısız dereceleri ile sportif ciddiyetini kanıtlamış olan kulübümüz her yaş gurubunda sporcuya tenis sporunu sevdirmek için tüm enerjisi ile çalışmaktadır.
Amisos Tenis Kulübü Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2018 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.